השכרת רכב

 
רחוב בבריסל

רחובות רחבי ידיים בבריסל

אם בכוונתכם לשכור רכב, רשת הכבישים בבלגיה ולוקסמבורג טובה ולרב אין עומסי תנועה, מלבד שעות העומס בין בריסל לאנטוורפן ובכבישי הטבעת סביב הערים הגדולות.כרגיל מומלץ לברר היטב את כל הפרטים לפני ההשכרה, כולל כסאות ילדים, ולפני החזרת הרכב יש למלא את מיכל הדלק ולנקות את הרכב (החברות הבלגיות קפדניות לגבי מצב ניקיון הרכב בעת החזרתו וכדאי להימנע מקנסות).

שימו לב שהגיל המינימאלי להשכרת רכב הוא 25 (רק בחברת Alamo הוא 21).

כשאתם נוהגים בבלגיה, שימו לב שלכל יישוב יש איות פלמי ואיות וואלוני, וזה יכול להיות מבלבל למדי כי לא תמיד הם דומים (למשל Bergen בפלמית היא Mons בצרפתית!!!). בקיצור, מומלץ להשתמש ב-GPS או תוכנת ניווט (הכי טוב ווייז אם יש לכם הסדר גלישה כי אז תדעו גם על עומסים).

חנייה בעיר בלגית

מציאת חניה בתוך הערים הגדולות בבלגיה היא משימה לא פשוטה

לגבי חניה: כדאי לכם מאוד להשתמש בסידור הנפלא שנקרא חניית P+R ("חנה וסע") בערים הגדולות. תוכלו להשאיר את הרכב בחניון כזה בפאתי העיר, ומשם להגיע למרכז בתחבורה ציבורית או הסעה חינמית שמציע החניון. חניה ונסיעה לעיר וחזרה יעלו כ-5-7 יורו. הכניסה עם רכב למרכזי הערים לא נוחה, יש הרבה רחובות חד סטריים, פקקים, רכבות קלות, קשה למצוא חניה וכו'. בעיירות הקטנות אין בעיה לחנות במרכז. במרכזי הערים החניה בדרך כלל מוגבלת לפרק זמן של שעתיים, חפשו ברכב ששכרתם שעון חניה (לרב יש). בסופי השבוע לרב החניות בחינם.

 השכרת רכב דרך RentalCars

בזכות שיתוף פעולה שלנו עם סוכנות השכרת הרכב המפורסמת RentalCars (שידועה גם בשם TravelJigsaw – אותם הם קנו), יש לכם אפשרות להזמין רכבים שכורים בכל רחבי בלגיה בתנאים מצוינים.

מדובר בספק השכרת רכב אירופאי גדול שעובד מול חברות השכרה בכל העולם. תהליך ההזמנה והתשלום מבוצע אונליין מול האתר או המוקד הטלפוני של RentalCars, וכך במעמד איסוף הרכב בנציגות המקומית לא תידרשו לשלם. ההשכרה דרך חברות בינלאומיות כמו Europcar, Budget, Hertz, Avis, ולעתים מול חברות מקומיות.

אפשר לשכור רכבים משפחתיים וקטנים, בכל שדות התעופה בבלגיה וסביבותיה. 

יתרונות:

> רכבים ממדרגה ראשונה מחברות השכרה טובות
> מחיר מאוד נמוך ביחס למה שמוצע באתרים של החברות עצמן = חסכון משמעותי בכסף
> מגוון גדול של רכבים וזמינות גבוהה = לא נתקעים יותר בלי רכב טוב לחופשה
> אפשרות לאיסוף והחזרת הרכב באינספור נקודות = גמישות בטיול.
> במקרים רבים ניתן לבטל את העסקה עד 48 שעות לפני מועד ההשכרה, יש לבדוק בעת ההזמנה או לשאול במוקד
> ניתן (וכדאי) לרכוש ביטוח ביטול השתתפות עצמית בשביל השקט הנפשי
> החברה מעסיקה נציגים דוברי עברית!

(אנחנו כמובן ממליצים להשוות מול אתרים אחרים וסוכני נסיעות כדי להיות בטוחים שהעסקה טובה לכם).

איך לבצע את הזמנת הרכב?

1. ישירות באינטרנט דרך המערכת – האפשרות הכי נוחה, בסיום ההזמנה מקבלים את אישור ופרטי ההזמנה לדואר האלקטרוני. לאחר מכן אפשר לבדוק במערכת או דרך מוקד השירות אם כבר התקבל אישור סופי מחברת ההשכרה ואיזו חברה תספק את הרכב, אפשר לשנות פרטי הזמנה, להוסיף בקשות מיוחדות וכדומה.
2. הזמנה דרך המוקד במספר 1-809-494191 (שיחת חינם מישראל). יש לציין 'Affiliate code' / 'קוד שותף': NOR-MAD-NI (בדיוק כפי שרשום כאן), ולשאול אם יש הטבות או מבצעים מיוחדים לקוד שותף זה (ההזמנה באפשרות מספר 1 – דרך האתר – כבר כוללת בתוכה את הטבות קוד השותף אם ישנן).

אפשר גם להתחיל את התהליך אונליין ולבקש לקבל את הצעת מחיר ישירות ל-E-mail!

<במידה ותיבת החיפוש לא נטענת כראוי יש ללחוץ כאן>


סעו בזהירות כי מחכים לכם בבית,

טל

הזמנת הרכב דרך עמוד זה כפופה להסכמה לתקנון השימוש

 

 

 Leave a Reply

(דרוש)

(required)

שינוי גודל גופנים
ניגודיות