סוגי אירוח ולינה

 

בית מלון כפרי בבלגיהאם יש לכם כ-8-12 ימים של טיול באזור בלגיה ולוקסמבורג, רצוי לפצלם לשני מקומות לינה ולעשות שני טיולי כוכב. כדאי שאחד מהם יהיה באזור הארדנים, עדיף הבלגיים, והשני באזור ברוז' או לחילופין באזור צפון- מזרח בלגיה (למשל אנטוורפן). כך לא תעברו הרבה מקומות לינה מצד אחד ותוכלו לעשות טיולי כוכב מקסימים, אך גם לא תאלצו לנסוע נסיעות ארוכות ומתישות מדי.

בערים תוכלו לרב לבחור בין אפשרויות הלינה הבאות:

  • מלונות – ישנו סטנדרט אחיד הנהוג בכל מדינות 'בנלוקס' (בלגיה-הולנד-לוקסמבורג) לדירוג מספר הכוכבים של כל מקום לינה, לכן זהו סטנדרט אמין מאוד. תוכלו לבחור את דרגת הפינוק והמחיר המתאימה לכם לפי מספר הכוכבים המצוין על המלון.

<< כנסו כאן למידע ואפשרות הזמנה של מלונות בבלגיה >>

  • דירות – ישנם צימרים גדולים שמתאימים למגורים של משפחות, ברובם יש מטבחונים שמאפשרים לבשל עצמאית. ישנן כמובן גם דירות קטנות יותר שמתאימות לזוגות צעירים.

<< כנסו כאן למידע ואפשרות הזמנה של דירות בבלגיה >>

  • מלונות דירות – אפשרות אמצע בין שתי האפשרויות לעיל.
  • וילות – מתאימות יותר למשפחות גדולות שנוסעות יחד ומחפשות ממש בית שלם לעצמן.

<< כנסו כאן למידע ואפשרות הזמנה של בתי נופש בבלגיה >>

  • אירוח B&B – בדרך כלל חדר שכור בבית פרטי. לפעמים בעלי הדירה לא גרים במקום ולכן יש לתאם מראש את הגעתכם.

<< כנסו כאן למידע ואפשרות הזמנה של אירוח B&B בבלגיה >>

<<כנסו כאן לקרוא דירוג וחוות דעת של גולשים ישראליים על מקומות לינה מסוגים שונים בבלגיה>>

בבריסל מקומות הלינה הפופולאריים נמצאים במרכז העיר (ברובע העתיק) או ליד שדה התעופה. ישנם גם מלונות יוקרה רבים ברובע האירופאי של בריסל, שמתאימים למי שרוצה להיות סמוך לבנייני האיחוד האירופי, וכללית אם אתם לא במרכז מומלץ לישון סמוך לאיזושהי תחנת מטרו.

<<לחצו כאן לחיפוש והזמנת מקום לינה בבריסל וסביבתה>>

גם בברוז' הלינה במלונות היא בעיקר באזור העיר העתיקה, שם תאלצו לשלם יותר, או לקחת צימר בפרברים מעט רחוקים יותר, שרבים מהם מציעים אופניים לשם הגעה למרכז (או שניתן להגיע בהליכה/אוטובוס/רכב). אם תתרחקו עוד יותר ממרכז העיר תוכלו להתארח גם בחוות כפריות ציוריות למדי.

<<לחצו כאן לחיפוש והזמנת מקום לינה בברוז' וסביבתה>>

באנטוורפן נוח לישון באזור של התחנה המרכזית או ברובע ההיסטורי של העיר.

<<לחצו כאן לחיפוש והזמנת מקום לינה באנטוורפן וסביבתה>>

במקומות הכפריים, למשל בארדנים, תוכלו ללון גם בכפרי נופש, בבתים קטנים (cottages), בטירות, בבקתות כפריות ואף בווילות פאר. בארדנים תיירים רבים מתכננים טיול כוכב ומתמקמים ב-Dinant וסביבותיה, או ב-Durbuy. עוד אפשרות טובה ללינה היא העיירה Spa, ניחשתם נכון – יש בה מרחצאות תרמיים שנחשבים בעלי סגולות רפואיות, ועל שמה נקראים כל המרחצאות בעולם! מי שממשיך דרומה ומתכוון לעבור ללוקסמבורג יכול לישון גם בעיר ארלון וסביבותיה.

<<לחצו כאן לחיפוש והזמנת מקום לינה בארדנים הבלגיים>>

למטיילים בתקציב נמוך יותר מומלץ להשתכן בהוסטלים, חשוב לשריין מקומות מראש אם אתם מטיילים בין יוני לספטמבר. מיטה בחדר מעונות משותף תעלה כ-16 יורו לאדם כולל ארוחת הבוקר, בחדר זוגי כ-18-20 יורו לאדם. מקומות אלה מספקים לפעמים ארוחות או מטבחון להכנת אוכל עצמאית. ניתן לישון גם באתרי הקמפינג הרבים הפזורים בבלגיה, יש מאות מקומות, עליהם ניתן לקרוא בשני אתרים הבאים: http://www.camping.be, http://www.campingbelgique.be (אחד פלמי ואחד וואלוני). משפחה עם רכב ואוהל תשלם לרב בין 15 ל-30 יורו ללילה באתר קמפינג של כוכב או שניים.

לינה במקומות כפריים בלוקסמבורג

לינה במקומות כפריים בלוקסמבורג

בלוקסמבורג נוח יותר ללון בדרום המדינה, בגלל רשת הכבישים והנגישות לאזורים השונים.

<<לחצו כאן לחיפוש והזמנת מקום לינה בלוקסמבורג>>

מומלץ מאוד להזמין את הלינה מראש, בעיקר בשיא העונה שבה הביקוש רב יותר מההיצע, ולפעמים אין אפילו צורך לשלם מראש אלא רק להירשם, ולשלם כשמגיעים למקום.

במקומות לינה רבים אין מיזוג אוויר כי המקומיים פחות רגישים לחום לעומתנו, הישראלים המפונקים. מה שכן – לרוב יש מאוורר, ולחלקכם אולי זה יספיק, אבל מי שרגיש לחום שיברר היטב.

טיפ – לפני שתמשיכו – איך נראות תוצאות החיפוש במערכת הזמנת הלינה? (פתיחה בחלון נפרד)…

בהצלחה!

 

 

 Leave a Reply

(דרוש)

(required)

שינוי גודל גופנים
ניגודיות